Ekonomi

Bakan Nebati’den Kılıçdaroğlu’na sert yanıt!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sert yanıt verdi.

İlgili Makaleler

“KILIÇDAROĞLU KULLANICILARLA BULUŞUYOR”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu gerçekle bağdaşmıyor. ”300 milyar dolar getireceğim”Hazine ve Maliye Bakanı Nurredin Nebati verdiği sözü eleştirerek, “300 milyar dolar nasıl gelecek? 300 milyar dolarlık fonun buraya gelmesi için çok özel bir muamelesi olmalı. Bunun Türkçe karşılığı tefecilik, sana tefeci faizi vereceğim, o parayı bana getir demektir”söz konusu.

“BURAYA BORÇ DEĞİL YATIRIM İÇİN GELİYORUZ”

Bakan Nebati, sosyal medya hesabından kendisiyle alay eden Kemal Kılıçdaroğlu’na yanıt vererek, şunları söyledi: “Sayın Kılıçdaroğlu, bizim yolumuz belli, alnımız belli. Biz yüksek faiz vermiyoruz, ‘Bize kredi için değil yatırım için gelin’ diyoruz. Biz tefecilerle değil yatırımcılarla görüşüyoruz. insanımıza daha fazla iş imkanı yaratın, üretimi ve ihracatı artırın.Değeri için küresel tefecilerin peşinde koşan ve yıllık kazancını heba edecek ithal iktisat komisyoncularına güvenen sizin gibi insanların bizim ne yaptığımızı anlamamaları doğaldır. yapıyoruz.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu