Yaşam

IRINA SHAYK VE BRADLEY COOPER YENİDEN BİRLİKTE Mİ?

Irina Shayk ve Bradley Cooper, Haziran 2019’da ayrılmış olabilir lakin herkes tekrar birlikte olduklarına ikna olmuş durumda! Geçtiğimiz hafta tekrar birlikte olduklarına dair söylentileri artıran Shayk ve Cooper, New York sokaklarında hayli samimi bir formda görüntülenmişlerdi.

Çiftin birlikte olduğunu doğrulayan Daily Mail, tıpkı vakitte New York’taki yürüyüşlerinin çok samimi olduğunun altını çizdi. El ele tutuşarak yürüyen ve daha sonra sarılırken görüntülenen Shayk ve Cooper, daha evvel de kızlarını birlikte büyüteceklerini belirtmiş ve bağlantılarının arkadaşlıktan fazla olmadığını söylemişlerdi. Bu fotoğrafların üzerine birebir iki aktifliğe katılan Shayk ve Cooper, kırmızı halıda farklı ayrı poz vermişlerdi.

Geçtiğimiz haftalarda Bahamalar’da tatile giden Shayk, Bradley Cooper ve kızları Lea ile bir fotoğraf serisi paylaşmıştı. Fotoğraflarda renkli bir bikini ile kıyıda görünen Shayk, bir öbür fotoğrafta ise Cooper ile birlikte poz vermişti. Fotoğrafı tek bir kırmızı kalple paylaşan Shayk, 2019’da ayrıldığı Cooper ile son periyotlarda eskisinden çok daha sık görüşmeye başladı. Şimdi iki taraftan da bir doğrulama yahut yalanlama gelmese de ikilinin samimi imajları söylentileri artırmaya devam edecek üzere duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu