Haber

Kayıp Seda Nur, 4 gündür aranıyor

ANTALYA’da, 24 Kasım’da direksiyon dersine gitmek için konuttan ayrıldıktan sonra, bir daha haber alınamayan Seda Parıltı Uludağ’ın (21), bulunması için çalışmalar bugün de sürdü.

Gazipaşa ilçesi Ekmel Mahallesi’nde oturan halasının yanında kalan ve ehliyet kursuna devam eden Seda Işık Uludağ, 24 Kasım sabahı direksiyon dersine gitmek için konuttan ayrıldı. Saat 10.00 sıralarında dersten çıkan Uludağ, pastanede kız arkadaşıyla buluştu. Akşam halasının yanına gitmeyen Uludağ’dan haber alamayan yakınları, gidebileceği yerleri araştırdı. Güney Mahallesi’nde oturan ailesi, Uludağ’ı bulamayınca durumu polise bildirdi. Ailesinden Uludağ’ın bilgilerini alan gruplar, 25 Kasım’da arama çalışması başlattı. Ekipler, Koru Mahallesi sahil kısmında Seda Nur’a ilişkin olabileceği bedellendirilen şemsiye buldu. Uludağ’ın ailesi de Koru sahilinde yoğunlaştırılan arama çalışmalarında yer aldı. Ekipler, bugün de Koru Mahallesi sahil bölgesinde çalışmalarını sürdürdü. AFAD, İHH, polis ekipleri, kadavra köpeği ve dronla ormanda ve kayalık alanlarda aramalara devam etti.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDISeda Nur Uludağ’ın kaybolduğu gün, son olarak Koru Mahallesi bölgesinde elinde şemsiyesiyle yürürken imajları, bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. İmgelerde Seda Parıltı Uludağ’ın asfaltta bir süre ilerledikten sonra gözden kaybolduğu yer aldı.ARKADAŞINA ‘AKŞAM DUYARSIN’ DEMİŞSeda Nur Uludağ’ın, pastanede buluştuğu kız arkadaşının yanında cep telefonu görüşmesi yaptığı, sonrasında moralinin bozulduğu, ağladığı ve arkadaşının yanından ayrıldığı tez edildi. Bir mühlet sonra arkadaşının, arayıp durumunu sorduğu ve Seda Işık Uludağ’ın da “Akşam duyarsın” dediği öne sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu