Haber

Murat Emir’den Kılıçdaroğlu’na: Başarı gelseydi yanınızda olurduk

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim sonrası başka partilere milletvekili verilmesi başta olmak üzere pek çok konudaki eleştirilere, “Seçilmiş olsaydım yanımda olurlardı, şimdi karşımdalar” sözleriyle yanıt verdi. CHP Ankara Milletvekili Murat Emir ise, “Başarı gelseydi yanınızda olurduk. Şimdi kapsamlı değişiklik öneriyoruz” yanıtı geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sözcü gazetesinden İpek Özbey’e yaptığı açıklamada, fark yaratanlar hakkında şunları söyledi: “Seçilmiş olsaydım yanımda olacaklardı, şimdi karşımdalar.” Fark yaratanlardan Murat Emir, CHP liderinin sözlerine yanıt verdi.

‘AMACIMIZ YENİDEN SEÇİM KAYBETMEK DEĞİL…’

Emir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Sayın Başkanımızın tespiti son derece yerindedir. 12 yıl sonra başarı gelseydi, yanınızda olurduk. Ancak bugün sadece Genel Başkan değişikliğini değil, kadrosunda, yönetim anlayışında, sosyal demokrat parti programında ve demokratik iç düzenlemelerinde de kapsamlı bir değişiklik öneriyoruz. Yani asla kişisel değil. Bütün amacımız bir daha seçimi kaybetmemek, umutları söndürmemek” dedi. (HABER MERKEZİ)

pazarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu