Haber

Özel Kişiler Alkışları Hak Etti

Bostanlı’daki Suat Taşer Sanat Merkezi’nde Engelliler Haftası kapsamında sahne alan gençler büyük beğeni topladı. Karşıyaka Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte özel eğitim alan gençler halk oyunları oynadılar, çağdaş dans gösterisi sundular, spor gösterileri yaptılar ve şarkılar söylediler.

 

VAKFIMIZ 41 YAŞINDA

Gösteriler öncesinde konuşan Zihinsel Engelli Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Genel Müdürü Nadire Tomris Miser, “1982 yılında temelleri atılan vakfımızın 41 yaşında olması ne güzel. Cumhuriyetimizin 100. yılında düzenlenen mitingler için hazırlanan özel kalplere, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer’e, Çiğli Belediye Başkanımız Sayın Utku Gümrükçü’ye, her zaman yanımızda olan Karşıyaka Belediye Başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz. bize hissettirdi ve desteğini gösterdi. Cemil Tugay ve tüm arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.”

 

“EN ÇOK BEĞENDİĞİM ŞOV”

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, “Hayatımda en çok alkışladığım program buydu. Çocukların kalbindeki sıcaklığı burada yaşadık. Aynı zamanda antrenörleri de yürekten kutluyorum. Çünkü çocuklarımızın mutluluklarını nasıl paylaştıklarını ve hissettiklerini görebildik. Gösterilerde çok fazla iş var. Bu gösteriyi hazırlayan tüm ZİÇEV yetkililerine, öğretmenlerine ve izleyicilerine başsağlığı diliyorum. Sana iyi şanslar. Saygılarımı sunuyorum” dedi. Gecenin sonunda etkinliğe katılanlar söylenen marşlara eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-tekkekoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu