Yaşam

Tozluyaka 23.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Tozluyaka Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX ekranlarının sevilen dizisi Tozluyaka dün akşam 23. bölümüyle ekrana geldi. Bir gençlik ve drama dizisi olarak dikkat çeken hikayesiyle seyircisini kendine bağlayan Tozluyaka, geçtiğimiz dönemin yayın hayatına tutunabilen ender dizilerinden biri. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Tozluyaka son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Tozluyaka’nın son bölümünde; Duyguları karışan Berk ne yapacağını bilemez.

Mavi’yi öperek başladığı bu hikayenin bir peri masalı mı yoksa içinden çıkamadığı bir kabus mu olduğunu çözememiştir.

Yaşananların ardından Ali’nin Berk’le durumu yeniden zorlaşır. Yine yaşadıkları kıskançlık, iki kardeşin arasındaki düşmanlığı körükler.

Öte yandan Önder, çıkmaya karar verdiği yolculuğun yanlış olduğunu Ali sayesinde anlar.

Önder hatasını telafi etmek isterken bu durum Derya’nın hemen katlanacağı bir durum değildir. Herkes kendi seçimlerinin bedelini ödemek zorundadır.

Tozluyaka Son Bölümde Neler Oldu?

Derya’nın evliliğiyle yıkılan Önder, sarsıldığını saklayamaz. Derya’nın kalbindeki tek kişi Önder’dir. Bu zorunlu evliliğin sonuçlarını gören Derya elinden bir şey gelmezken Önder bu gerçeği bildiği halde bazı kararlar almaktan kendini alamaz. Önder’i bu yoldan döndürecek isim ise beklenmedik.

Ali, Arap ve Zeyno, Mavi’den ayrılan aileyi araştırmak için yola çıkar. Ama sonuç hüsran olacaktır. Ali yeni bir seçim yapmak zorundadır ve bilmediği bu seçimin kendisine yeni bir kapı açacağıdır. Berk ise bilmediği duygularıyla yüzleşmek zorundadır.

Tozluyaka 23. Bölüm Tek Modül İzleme Ekranı

TOZLUYAKA SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu