İş

AKLease, “En İyi İş Yeri” ödülünün sahibi oldu

Türkiye’nin geleceğinde ve kalkınmasında büyük rol oynayan yatırımları, uzman leasing tahlilleriyle destekleyen AKLease, Kincentric tarafından düzenlenen ‘Kincentric Best Employers 2022’ programı kapsamında Türkiye’de “En İyi İş Yeri” ödülünün sahibi oldu. Çalışan bağlılığı ve tecrübesini etkileyen meslek imkanları, eğitim ve gelişim imkânları, marka üzere iş unsurlarındaki muvaffakiyetini bir kere daha kanıtladı.

2022 yılı En Uygun İş Yerleri programı kapsamında 1 Ekim 2021 – 30 Eylül 2022 tarihleri ortasında araştırmaya katılan 40 farklı bölüm ve 250 şirket değerlendirildi. Çalışan bağlılığı ve tecrübesinin yanı sıra çeviklik, bağlı kılan liderlik ve yetenek odağı endekslerine nazaran AKLease, Türkiye’nin En Âlâ İş Yeri mükafatını aldı.

Ödülle ilgili açıklama yapan AKLease Genel Müdürü Çetin Düz, “Çalışanlarımıza sağladığımız itimat ve bu itimadın gerisinden çalışanın kendini kıymetli hissetmesi bizi âlâ bir patron pozisyonuna yükseltmede kıymetli bir etken oldu. Şirket stratejimiz doğrultusunda çalışan memnuniyetini her vakit önceliklerimiz ortasında tutuyoruz. Kincentric Best Employers araştırmasının sonucu da bizim bu yoldaki başarımızı bir defa daha tescil etmiş oldu. Tüm çalışanlarımızın eksiksiz katıldığı bu değerlendirmede, bağlılık sonucumuzu bir evvelki yıla nazaran daha da artırdık. Bu yıl Great Place to Work ile birlikte yaptığımız çalışmada da en uygun patronlar ortasında yer aldık. Bu alanda gösterdiğimiz farklı iki muvaffakiyet çok değerli ve gurur verici. Çalışanlarımıza kulak vermeyi ve onların gereksinimleri doğrultusunda süreçlerimizi güzelleştirmek ismine çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu