Haber

Bursa’da hırsızlık yapan zanlı Antalya’da yakalandı

Bursa’da farklı evlere girerek çaldığı yüklü miktarda parayla Antalya’ya tatile giden hırsız, otelde Bursa polisi tarafından yakalandı. Şüphelilerin önce köpekle oynayıp ardından hırsızlık yaptığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Kent merkezinin Nilüfer ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesi’nde bir evin yanına gelen Semih Ö., balkon kapısına doğru yöneldi. İlk denemesinde başarısız olan şüpheli, birkaç saat sonra tekrar gelerek kapıyı açtı. Daha önce bulduğu parayı alıp hızla kaçan Semih Ö., birkaç gün sonra da yanına bir arkadaşını alarak Konak İlçesi’ndeki başka bir adrese doğru yola çıktı. Hırsızlar evin önünde sokak köpeğiyle oynuyordu, daha sonra eve girerek hırsızlık yaptı. Olayı gerçekleştiren Semih Ö., çaldığı yüklü miktarda parayla Antalya’ya giderek bir otele yerleşti. Hırsızı güvenlik kameralarından tespit eden Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, şüpheliyi adım adım takibe aldı. Bursa polisi Semih Ö.’yü gözaltına aldı. otel odasında kız arkadaşıyla eğlenirken.

İfadesinin alındığı Bursa’ya getirilen ve gözaltı işlemleri tamamlanan şüpheli, sevk edildiği mahkemece tutuklandı. -BURSA

haber-acipayam.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu