Teknoloji

iPhone’da AAA Oyunun Keyfini Çıkarın: Assassin’s Creed Mirage ve Çok Daha Fazlası iPhone 15 Pro’da Oynanabilecek

Dün düzenlenen Apple etkinliğinde yeni iPhone modelleriyle tanıştık. Teknoloji tutkunlarının aklını başından alacak özgün özelliklerle gelecek iPhone 15 ve iPhone 15 Pro ile ses getirirken, biz oyunseverlere de iPhone 15’te AAA kalitesinde oyunlar oynayabileceğimizin müjdesi. Pro dikkatimizi çekti.

Ancak dünkü Apple etkinliğinde biz oyun severleri ilgilendiren çok önemli bir kısım vardı.

iPhone 15 serisi ile mobil oyunlarda yeni bir dönemin başladığını söylemek yanlış olmaz. Dünkü sunumumuzda iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’in tüm dudak uçuklatan özelliklerinin yanı sıra popüler AAA kalitesinde oyunları da rahatlıkla oynayabildiklerini öğrendik.

Merakla beklenen yeni Assassin’s Creed oyunu, Mirage iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde rahatlıkla oynanabilecek.

Henüz piyasaya sürülmeyen ancak 5 Ekim’de oyuncularla buluşacak olan Assassin’s Creed Mirage, herhangi bir emülatöre veya yardımcı programa ihtiyaç duymadan bu cihazlardan doğrudan oynanabilecek. Üstelik Apple’ın bugüne kadar geliştirdiği en güçlü işlemci olan Apple A17 Pro sayesinde oyunun kalitesi de konsollar ve PC’ler kadar iyi olacak.

Assassin’s Creed Mirage, Apple 15 Pro ile oynayabileceğimiz tek AAA oyun olmayacak.

Önümüzdeki yılın başında iPhone 15 ve iPhone 15 Pro sahipleri, taşınabilir cihazlarında Assassin’s Creed Mirage oynamaya başlayabilecek. Assassin’s Creed Mirage’ı, Resident Evil 4 Remake, Resident Evil Village ve Death Stranding gibi büyük bütçeli oyunlar takip edecek. Kısacası iPhone 15 serisiyle taşınabilir oyun yeniden yazılacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu