Haber

Toprak Razgatlıoğlu Barselona’da Sekizinci Başladı, İkinci Oldu

Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) dördüncü durağı olan Barselona’da hafta sonu yapılan ilk yarışı ikinci sırada tamamladı. Yarışa sekizinci cepten başlayan Toprak, çok sayıda kaza ve temasın yaşandığı yarışta yaptığı ataklarla damalı bayrağı ikinci sırada geçti.  2023 WSBK Barcelona etabındaki süper kutup ve ikinci yarış 7 Mayıs Pazar günü koşulacak.

Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) dördüncü durağı olan Barselona’daki Catalunya Grand Prix’sinde hafta sonuna podyumla başladı. Yarışa sekizinci cepten başlayan Pata Yamaha Prometeon takımı pilotu Toprak, yarışı ikinci sırada tamamladı.

Toprak Genel Klasmanda İkinci Sırada

Toprak Razgatlıoğlu, birçok kazanın yaşandığı yarışta gösterdiği çabayla podyumu korumayı başardı. Yarışa birinci başlayan Alvaro Bautista günün galibi oldu. Genel sıralamada ise Toprak Razgatlıoğlu 138 puanla ikinci sırada yer alıyor. Superpole ve hafta sonunun ikinci yarışı 7 Mayıs Pazar günü Barselona’da koşulacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-maden.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu